Warunki

Zarządca Michal Horníček s.r.o. (dalej zarządca) serweru www.sRecepty.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które mogłyby wystąpić w wyniku korzystania z informacji umieszczonych na tej stronie.

Zarządca serweru zastrzega sobie wszelkie prawa do wszystkich informacji zawartych na tym serwerze. Wszelkie inne zastosowania, dystrybucja informacji jest możliwe tylko przy pisemnej zgodzie zarządcy. Wykorzystanie części lub całego serwera, inaczej niż do użytku osobistego jest bez zgody zarządcy serweru zabronione.

Jakakolwiek ingerencja w treść lub techniczną część serweru www.sRecepty.pl bez zgody zarządcy serweru jest zabroniona. Prawo do decydowania o wszelkich zmianach na serwerze ma tylko zarządca www.sRecepty.pl.

Zarządca serweru zastrzega sobie prawo do ograniczenia lub anulowania rejestracji użytkownika, jeśli użytkownik próbował uzyskać nieautoryzowany dostęp do informacji lub do podważenia stabilności i funkcjonowania systemu lub przeprowadza nieetyczne działania z portalem.

Na naszej stronie internetowej są wyświetlane reklamy dostarczane przez firmy reklamowe. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (ale nie imię i nazwisko, adres, adres e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych stronach internetowych do wyświetlania reklam towarów i usług, które Cię interesują.

Aby dowiedzieć się o tych procedurach więcej informacji i dowiedziec się , jak można zapobiec korzystania z tych danych, kliknij tutaj.

Za wszystkie dane publikowane w serwisie jest w pełni odpowiedzialny użytkownik, który podał dane. Szczególnie dotyczy to zdjęć, ale również innych danych, które są chronione prawem autorskim. Użytkownik rejestracją lub zalogowaniem angażuje się, aby wstawić / publikować dane na serwerze tylko zgodnie z prawem, tj. szczególnie nie naruszać prawa autorskie innego. W związku z tym, co następuje:

  1. 1. Skopiowane przepisy nie będą publikowane, użytkownik wprowadzający takie przepisy naraża się na zablokowanie rachunku.
  2. 2. Jeżeli Użytkownik publikuje swoje przepisy na innych stronach internetowych i wkłada ję również do portalu www.sRecepty.pl jest zobowiązany zgłosić to zarządcy jeszcze przed włożeniem. W tym przypadku jest zalecane wkładać przepisy i komentarze wszędzie s taką samą nazwą użytkownika.
  3. 3. Jeżeli użytkownik spróbuje już opublikowany przepis innego użytkownika, jest zobowiązany do przesłania źródła lub autora, lub może oryginalnie zmodyfikować recepturę i wysłać ją wraz ze swoim loginem/nazwą użytkownika.
  4. 4. Jeżeli użytkownik znajdzie dane niezgodnie z prawem autorskim, jest zobowiązany skontaktować się z zarządcą www.sRecepty.pl.

Inne powody zabraniające publikacji przepisu lub komentarzy są:

  1. 1. Powielanie: Przed włożeniem przepisu, jest użytkownik powinien sprawdzic, czy danie nie jest już w naszej bazie przepisów. Jeżeli istnieje jedzenie tylko o tej samej nazwie, ale z zupełnie innymi składnikami lub procesem przygotowania, starczy do nazwy receptu przyłonczyć numer seryjny lub zmieńic nazwę. Małe zmiany użytych składników lub procesu przygotowania można napisać do komentarzy już istniejącego przepisu.
  2. 2. Niekompletne, niewłaściwe: każdy przepis powinien mieć wymienione wszystkie składniki i ich ilości. Sposób przygotowania powinien być napisany tak żeby go zrozumiał i początkujący. Dodane zdjęcia muszą być zgodne z tematem.

Zarządca serweru zastrzega sobie prawo do zmiany " Regulaminu", bez poprzedniego powiadomienia użytkownika. Użytkownik musi zawsze postępować zgodnie z aktualnym brzmieniem Regulaminu.

 

© 2022, Railsformers, s.r.o.